Cash 300

Hrací pole losu Cash 300 je rozděleno na dvě části – horní část je označena jako VÝHERNÍ ČÍSLA a spodní část jako VAŠE ČÍSLA. Po setření celého hracího pole se v horní části objeví pět výherních čísel a ve spodní části se objeví 20 čísel, Balík peněz, Hvězda nebo Trezor. Pod každým číslem z dvaceti spodního hracího pole jsou uvedené částky, pokud se nějaké číslo uvedené ve spodní části losu shoduje s číslem v horní části losu, vyhráváte částku uvedenou pod ním.

Jestli se ve spodní části hracího pole objeví symbol Balík peněz, vyhrává sázejí částku uvedenou pod tímto symbolem. Pokud po setření nalezne sázející symbol Hvězda, vyhrává součet částek uvedených pod čísly a pod symbolem Hvězda.

Pakliže objeví sázející ve spodní části symbol Trezor, spouští se EXTRA HRA, ve které bude postupně otevírat dvířka trezoru, které obsahují různě vysoké částky nebo jsou úplně prázdné.

Hlavní výhra – 12 000 000 Kč

Cena losu – 300 Kč

Pravděpodobnost získání výherního losu – 1:2,71

Prodej losů končí 31. 7. 2022

Sazka a.s. je nejznámější česká společnost nabízející číselné loterie(Sportka, Šťastných 10 aj.), kurzové sázky nebo stírací losy, které nabízí od roku 1989. Od roku 2017 můžeme losy stírat i online na webových stránkách akciové společnosti Sazka

Sazka online losy